Inginer Vanzari - Cod N IV

NIMBLE CONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Nimble Consulting recruteaza pentru compania client, important actor din domeniul porti. pavaje industriale, INGINER VANZARI.

Persoana care va ocupa aceasta pozitie va avea urmatoarele responsabilitati, care nu sunt limitative:

Mentenanta si dezvoltarea portofoliului de clienti ai companiei;
Negocierea, incheierea si urmarirea derularii contractelor cu clientii companiei;
Actualizarea permanenta a bazei de date a clientilor;
Efectueaza studii de piata pe domeniul activat;
Crearea de noi oportunitati de dezvoltare.

CERINTE

Studii superioare de specialitate(avantaj:inginerie)
Experienata relevanta in domeniul vanzarilor(avantaj experienta in domeniul constructiilor);
Engleza mediu/avansat(conoasterea limbii germane constitue avantaj);
Cunosinte PC;
Permis categorie B;
Persoana proactiva, flexibila, adaptabila;
Disponibilitate deplasari.

BENEFICII OFERITE

Se ofera mediu de lucru motivant bazat pe respectul angajatului;
Pachet salarial format din salariul fix si comision;

Nimble Consulting este o companie tanara,in plina dezvoltare, care pune accentul pe profesionalism, seriozitate si promptitudine.
Pentru ca resursele umane se regasesc in toate actiunile, deciziile si succesele unei companii, Nimble Consulting va ofera sprijin total in ceea ce priveste:
-administrarea si evidenta de personal;
-recrutarea si selectia de personal;
-analiza si diagnoza organizationala;
-leasing de personal.