Inginer vanzari - baterii de tractiune – companie multinationala - zona Transilvania/Banat

Georgia Management

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Promoveaza si vinde baterii de tractiune pentru stivuitoare, electrocare, masini de facut curatenie, platforme ridicatoare etc
- Urmareste si se asigura ca proiectele de care este responsabil sunt implementate in timpul convenit impreuna cu clientul
- Urmareste permanent activitatea concurentei pe piata
- Urmareste executia contractelor semnate si incasarea contravalorii facturilor emise.

CERINTE

- Experienta in vanzarea (inclusiv cumpararea) de produse din categoriile mentionate mai sus
- Domiciliu stabil in Cluj sau Timisoara
- Spirit antreprenorial si abilitati in vanzari
- Studii superioare tehnice terminate si cunostinte teoretice/practice in mecanica, electrica, automatizari, reprezinta un plus
- Capabil sa identifice si sa dezvolte in proiecte nevoile clientilor
- Capabil sa creeze, sa administreze si sa urmareasca liste de potentiali clienti
- Cunostinte solide de limba engleza (conversatie/citire de documentatii/scriere oferte)
- Permis de conducere cat. B (experienta de minim doi ani) si disponibilitate la deplasari

Suntem o companie de consultanta in domeniul serviciilor de resurse umane, oferind clientilor nostri un suport de calitate pentru externalizarea anumitor servicii din aceasta arie de activitate. Scopul nostru este de a aduce un plus de valoare si eficienta prin serviciile oferite: selectie si recrutare, training, consultanta organizationala si servicii de administrare de personal si salarizare.