INGINER VANZARI (accesorii cabluri electrice)

SMART TRAINING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- vanzarea de produse si solutii in domeniul energetic si de electrica industriala clientilor aflati in zona alocata;
- gestionarea relatiilor cu clientii existenti;
- prospectarea pietei de profil;
- promovarea si prezentarea companiei si a produselor & solutiilor oferite;

CERINTE

- studii superioare, in domeniul electrotehnic;
- experientain domeniul vanzarilor minim 3 ani;
- cunoasterea bunaa pietei locale, in domeniul distributiei si transportului de energie; companii de constructii - montaj;
- cunostinte bune de limba engleza;
- cunostinte de operare PC (Word, Excel);
- foarte bune abilitati de vanzare, comunicare, negociere;
- permis de conducere valid, categoria B;
- disponibilitate pentru deplasari;

BENEFICII OFERITE

- recompense corelate cu realizarile;
- logistica necesara desfasurarii activitatii;

SMART TRAINING este o firma de consultanta in resurse umane din CLUJ NAPOCA care are ca principale servicii: recrutarea si selectia personalului, evaluarea performantelor profesionale, evaluarea psihologica si training.
Vizitati site-ul www.smart-training.ro