Inginer Vanzari

TRENKWALDER-SOBIS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este o companie specializata in proiectarea, realizarea si punerea in functiune a sistemelor complete de racire si a structurilor industriale alimentare.

Prospectarea pietei si identificarea de noi clienti
Prezentarea si promovarea produselor si serviciilor oferite
Pregatirea documentatiei necesare si participarea la licitatii
Oferirea de consultanta tehnica clientilor
Proiectare instalatii si echipamente in AutoCAD

CERINTE

Studii superioare in domeniul tehnic
Experienta de minim 3 ani in activitatea de vanzare
Permis de conducere categoria B
Engleza avansat, avantaj limba Maghiara
Cunostinte AutoCAD
Abilitati de comunicare

BENEFICII OFERITE

Salariu atractiv
Masina, telefon de serviciu
Oportunitatea de munci intr-un mediu profesionist

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA.
Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI.
Va asteptam la sediile noastre din Baia Mare, Bucuresti, Cluj Napoca, Iasi, Oradea, Sibiu si Timisoara.