Inginer Vanzari

Split Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

- prospectarea pietei pentru identificarea potentialilor clienti
- mentinerea legaturii cu vechii clienti
- ofertare, negociere
- consultanta pentru clienti

CERINTE

- cunoasterea limbii engleze la nivel mediu
- cunostinte operare Word
- bune abilitati de comunicare
- inclinatie spre domenii tehnice
- permis de conducere categoria B

BENEFICII OFERITE

- tichete de masa/diurna, prime, comisioane
- oportunitati de promovare
- oportunitatea de dezvoltare intr-un domeniu cu un bun potential pe piata si in cadrul unei echipe tinere

Split Consulting, motorul tau de cautare, recruteaza si selecteaza pentru partenerul sau, cunoscuta firma din domeniul tehnologiei etichetelor, persoana cea mai potrivita pentru acest post!

Construieste-ti o cariera de succes alaturi de Split Consulting!

Aplicati si on line in baza de date Split Consulting la adresa www.splitconsulting.ro si verificati lista de posturi disponibile!