Inginer Vânzări

PicOil Info Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Dezvoltarea portofoliului de clienţi ai firmei din zona alocată (aprox. 10 judeţe).

- Prezentarea ofertei de servicii a firmei către clienţi.

- Negocierea şi încheierea contractelor cu clienţii.

- Monitorizarea derulării contractelor.

- Menţinerea relaţiilor cu clienţii din zona alocată.

CERINTE

- Studii superioare tehnice încheiate (instalaţii, maşini termice mecanică etc.)

- Experienţă 6 luni pe un post similar (constituie un avantaj).

- Abilităţi de comunicare, negociere şi relaţionare cu clienţii.

- Cunoştinţe de operare PC (MS Office)

- Permis de conducere categoria B

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant în funcţie de performanţă.

- Posibilitatea dezvoltării unei cariere într-o companie de prestigiu în domeniu.

- Maşină de serviciu.

- Telefon mobil.

DESCRIEREA FIRMEI

Training si Consultanta resurse umane
Asista firma din Cluj-Napoca, importator si distribuitor de instalatii termice