INGINER TURNATORIE

SC ARMATURA SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Urmareste realizarea planului de productie cantitativ si calitativ;
- Supravegheaza activitatea personalului din sectia turnatorie;
- Intocmeste diverse rapoarte si situatii solicitate de managementul companiei.

CERINTE

- Studii superioare - profil turnatorie - finalizate;
- Experienta relevanta in productie (avantaj Turnatorie) si în coordonarea unei echipe;
- Cunostinte de limba engleza - prezinta avantaj;
- Cunostinte operare PC (MS Office)
- Abilitati de planificare, organizare, orientare spre rezultate;
- Capacitate decizionala.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv;
- Sansa dezvoltarii unei cariere într-un mediu competitiv.

Situata in topul producatorilor si distribuitorilor de armaturi pentru instalatii sanitare, instalatii termice si de alimentare cu apa si gaz din Romania, S.C. ARMATURA S.A. are ca actionar principal compania HERZ-ARMATUREN Austria.
Filozofia companiei este bazata pe respectarea demnitatii angajatilor, sarcini si responsabilitati clare, recunoasterea si recompensarea performantelor, dezvoltarea competentelor si continua imbunatatire a calitatii serviciilor.