Inginer tehnolog productie (IKBV)

EUROJOBS Romania SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- supravegheaza procesele de productie pentru imbunatatirea calitatii interne si externe a produselor;
- prelucreaza planul de masuri FMEA pentru produsele in serie;
- identifica necesitatile de calificare ale personalului;
- responsabil de masurile de optimizare ale calitatii produselor.

CERINTE

- absolvent de studii superioare (Profil: Metalurgie, Tehnologia constructiilor de masini);
- cunostinte foarte bune de limba engleza/germana;
- cunostinte avansate pachetul Office;
- experienta in turnarea aliajelor de aluminiu cu presiune si la joasa presiune;
- experienta relevanta in productie.

Companie renumita din Austria, lider international in domeniul serviciilor de consultanta in resurse umane, angajeaza pentru clientul sau, firma ce activeaza in domeniul industriei de automotive, 5 Ingineri tehnologi productie.

www. eurojobs4you.com
www.eurojobs.at

Va rugam sa ne transmiteti CV-ul dvs. la urmatoarele coordonate:
e-mail: brasov@eurojobs.at
fax: 0368/ 452 148.