INGINER TEHNOLOG

SMART TRAINING S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- realizarea in detaliu a schitei tehnologice pe care o concepe inginerul proiectant;
- mentinerea legaturii cu clientii pe parcursul intocmirii schitelor tehnologice pentru montaj;
- stabilirea necesarului de materiale ce urmeaza a fi achizitionat de la furnizori.

CERINTE

- studii superioare cu profil tehnic (avantaj Instalatii si echipamente termice);
- experienta in domeniu min. 3 ani;
- permis de conducere cat. B;
- cunostinte operare PC (Ms Office, Internet Explorer, AUTOCAD);
- cunoasterea limbii engleze la nivel avansat;
- dinamism, disponibilitate la program prelungit.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv;
- posibilitati de instruire;
- masina de serviciu;
- telefon mobil.

Smart Training, firma de consultanta resurse umane din Cluj - Napoca, asista GEA GRASSO, importanta companie din domeniul refrigerarii industriale, in selectia pentru postul de: INGINER TEHNOLOG