Inginer Tehnic-Achizitii

s.c. Errigal Triumf Investitii s.r.l.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- centralizarea si analiza informatiilor de natura tehnica provenind de la santiere.
-studiaza detaliile de proiectare si documentatia tehnica necesara pentru lucrarile de constructie pe specialitatea sa,
-realizeaza rapoarte privind stadiul lucrarilor,calitatea acestora,
-verifica devize
-supravegheaza testarea si punerea in functiune a lucrarilor la finalizarea acestora.

CERINTE

-studii superioare tehnice
-min.1an in domeniul ingineriei
-operare PC (MS Office).

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivant

s.c.Errigal Triumf Investitii s.r.l. ofera clientilor sai servicii complete in domeniul dezvoltarii imobiliare. Orice serviciu prestat de catre specialistii nostrii este guvernat de 3 factori esentiali: timp, cost si calitate. Operationalizarea acestor factori in : respectarea termenelor anterior stabilite- pentru facorul temporal, respectarea bugetului initial- pentru factorul financiar si respectarea standardului de calitate- pentru factorul calitativ, sustine pluridimensionalitatea succesului. Respectarea acestor factori- in sensul valorilor pe care le reprezinta- asigura in egala masura reusita proiectului- indiferent de tipul acestuia: ansambluri rezidentiale , cladiri de locuinte, cladiri de birouri, spatii comerciale si industriale, proiecte de infrastructura- si satisfactia clientului.