INGINER SPECIALIST VANZARI

Echipamente electrice profesionale

Job expirat

RESPONSABILITATI

- persoana perseverenta cu spirit organizatoric, capacitate buna de comunicare, disponibilitate de munca sustinuta de teren

RESPONSABILITATI:

- Promovarea sustinuta a produselor companiei - echipamente electrice profesionale
- Gasirea de noi clienti prin cunoasterea aparatajului electric si de automatizari, capacitatea de a sustine cu clientii de specialitate o analiza a unui proiect de instalatii electrice si automatizari

CERINTE

- Experienta relevanta in domeniul instalatiilor electrice si automatizari
- Studii universitare : Electrotehnica/ Energetica/ Automatica
- Cunostinte de limba engleza/franceza
- Permis cat B-obligatoriu cu vechime min. 1 an
- Cunoasterea pietei locale de utilizatori de aparataj electric (intreprinderi, firme instalatii electrice si automatizari)
- Capacitate de a analiza impreuna cu clientii un proiect de instalatii si automatizari si de a propune solutii.

BENEFICII OFERITE

SE OFERA:
- Salariu avantajos
- Telefon mobil
- Laptop
- Masina de serviciu

Companie producatoare si importatoare de echipamente electrice profesionale cu punct de lucru in Cluj.