INGINER SERVICE - UTILAJE INDUSTRIALE

SMART TRAINING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- realizeaza reparatii si revizii periodice ale utilajelor la sediul clientului, atat pe partea electrica, cat si pe partea mecanica;
- are in gestiune setul de scule, instrumente si piesele de schimb necesare reparatiilor;
- gestioneaza actele specifice activitatii (avize, facturi, chitante, ordine de deplasare);
- mentine relatia cu clientii, isi programeaza vizitele;
- intocmeste rapoarte de activitate;
- realizeaza deplasari in afara localitatii 3-4 zile pe saptamana.

CERINTE

- studii superioare tehnice (electrotehnica, mecanica);
- 2-3 ani experienta in domeniul reparatiei si intretinerii de utilaje;
- cunostinte obligatorii de mecanica si actionare electrica a motoarelor trifazate;
- cunostinte medii de limba engleza sau limba germana (constituie avantaj);
- permis de conducere categoria B, cu experienta in condus;
- persoana cu initiativa, orientata catre client;
- disponibilitate pentru deplasari.

BENEFICII OFERITE

- logistica aferenta postului (masina, telefon);
- posibilitati instruire profesionala.

SMART TRAINING este o firma de consultanta in resurse umane din CLUJ-NAPOCA, care are ca principale servicii: recrutarea si selectia de personalului, evaluarea performantelor profesionale, evaluarea psihologica si training.
Clientul nostru este o companie multinationala, specializata in productia si comercializarea de compresoare, prese hidraulice si masini de brosat.