INGINER SERVICE in domeniul echipamentelor de laborator

LUGERA & MAKLER SRL

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

Instalarea, operarea si realizarea operatiilor de intretinere si reparatie pentru echipamentele de laborator comercializate de companie;
Organizarea bazei de date cu clienti;
Traducerea manualelor de operare si service;
Transportul echipamentelor mici la beneficiar.

CERINTE

Pentru clientul nostru, un cunoscut furnizor general de aparatura si reactivi de laborator, consumabile si tehnica medicala cu sediul in orasul Cluj, suntem in cautarea unor Ingineri Service care sa corespunda urmatoarelor cerinte:

Studii superioare tehnice ¿ electronica, automatica, fizica;
Experienta anterioara in domeniul serviciilor de service pentru aparatura medicala constituie un avantaj;
Abilitati bune de comunicare;
Orientare catre client si catre rezolvarea cu succes a problemelor tehnice;
Cunostinte bune de limba engleza;
Carnet de conducere categoria B;
Abilitati de utilizare a calculatorului.

BENEFICII OFERITE

Salariu competitiv, masina si telefon de serviciu;

Lugera & Maklér operates in Slovakia, Czech Republic and Romania. We made it our job to help companies toLugera & Maklér find the right employees. To help ambitious people to find the right employer. We match the right person with the right company at the right time. Very fast. So that the perfect job soon is yours.