INGINER SERVICE - AUTOMATIZARI INDUSTRIALE

SMART TRAINING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- instalarea produselor electronice vandute;
- training tehnic/operare pentru clienti;
- asigurarea intretinerii si reparatiilor produselor aflate sub contract.

CERINTE

- studii superioare tehnice, specializarea Electronica, Automatica sau Electrotehnica (finalizate sau an terminal);
- experienta relevanta in depanarea produselor electronice, imprimante, copiatoare sau PC;
- limba engleza – nivel mediu;
- carnet de conducere – categoria B;
- persoana dinamica, responsabila.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv;
- logistica aferenta postului (masina de serviciu, laptop);
- mediu de lucru profesionist;
- posibilitati de instruire profesionala (in tara si in strainatate);
- posibilitati de avansare profesionala.

Smart Training, firma de consultanta in domeniul resurselor umane, asista companie multinationala ce comercializeaza produse electronice/automatizari industriale, in selectia pentru postul de INGINER SERVICE