INGINER SERVICE

SMART TRAINING S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- dezvoltarea portofoliului de clienti si monitorizarea proiectelor contractate
- stabilirea solutiei tehnice in cazul fiecarui client si alegerea echipamentelor necesare
- intocmirea de oferte pentru partea de service si piese de schimb
- mentinerea relatiei cu furnizorii interni si gasirea de subcontractori
- monitorizarea efectuarii platilor de catre clienti
- realizarea montajului, a punerii in functiune a echipamentelor precum si a interventiilor care se impun
- intocmirea de rapoarte privind activitatea de vanzari

CERINTE

- studii superioare, de preferat specializarea "Masini si echipamente termice"
- experienta in service echipamente frigorifice min 2 ani
- capacitate de organizare, analiza si sinteza a informatiei
- disponibilitate la deplasari si program prelungit
- cunostinte operare PC (Ms Office, Internet Explorer, AUTOCAD)
- cunoasterea limbii engleze la nivel avansat
- carnet de conducere cat. B

BENEFICII OFERITE

- masina de serviciu
- laptop
- echipamente moderne pentru interventii
- cursuri de instruire cu profil tehnic
- pachet salarial avantajos

Smart Training, firma de consultanta resurse umane din Cluj - Napoca, asista importanta companie din domeniul refrigerarii industriale, in selectia pentru postul de: INGINER SERVICE - ZONA ARDEAL