INGINER PROIECTE

TERAPIA - RANBAXY

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Deruleaza si implementeaza proiecte;
- Coordoneaza si verifica lucrarile in scopul realizarii obiectivului de investitii, constituie echipa de proiect in cazul lucrarilor complexe si stabileste cu beneficiarul lucrarile si prioritatea executiei acestora;
- Urmareste investitiile aflate in perioada de garantie, mentine legatura cu firmele furnizoare;
- Propune directii de dezvoltare si investitie care sa urmareasca reduceri de costuri si imbunatatiri tehnice si de performanta ale echipamentelor.

CERINTE

- Studii superioare cu profil tehnic;
- Experienta relevanta in conducere si derulare de proiecte;
- Cunostinte in domeniile mecanic si electric;
- Cunostinte de limba engleza si operare PC.

BENEFICII OFERITE

- Compania noastra ofera excelente posibilitati de dezvoltare a carierei profesionale, programe de training de un inalt nivel si un pachet salarial atractiv.

Cea mai dinamica companie producatoare de medicamente din Romania.