INGINER PROIECTANT(Constructii civile si industriale)

KESZ SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Elaboreaza documentatii tehnice
- Întocmeste desene, detalii de executie
- Colaborarea cu beneficiarii si cu subproiectantii
- Elaborarea proiectelor în programe statice

CERINTE

- studii în domeniu (inginer constructii)
- experienta în domeniul constructiilor min. 2 ani
- cunoasterea limbii romane/engleze, iar limba maghiara reprezinta avantaj

BENEFICII OFERITE

¿ Conditii de lucru in mediu dinamic si intr-o echipa tanara
¿ Venituri competitive si pachet salarial atractiv
¿ Posibilitati de dezvoltare continua din punct de vedere profesional

S.C. KESZ S.R.L. din Cluj-Napoca face parte din KESZ GROUP, una din cele mai mari societati comerciale prezenta pe piata constructiilor si a materialelor de constructii din Europa Centrala si de Est, cu sediul central în Ungaria. S.C. KESZ S.R.L. este o societate comerciala de constructii si de tehnica constructiilor, oferind toata gama de servicii Clientilor sai de la consultanta si proiectare pana la executie, de la demolari pana la finisaje, fiind axata pe antrepriza generala în domeniul constructiilor.