INGINER PROIECTANT

SMART TRAINING S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- culegerea informatiilor necesare ofertarii, stabilirea solutiei tehnice, proiectarea instalatiilor mari, alegerea echipamentelor necesare, calcularea pretului, redactarea ofertei si sustinerea acesteia in fata clientului
- mentinerea legaturii cu furnizorii in vederea achizitionarii echipamentelor necesare
- contactarea subcontractorului in vederea montajului si monitorizarea acestei activitati
- colaborarea cu inginerul de service si furnizarea informatiilor necesare pentru ca acesta sa - si poata desfasura activitatea
- prospectarea pietei in vederea dezvoltarii bazei de date cu subcontractori si furnizori agreati

CERINTE

- studii superioare cu profil tehnic (avantaj Instalatii si echipamente termice)
- experienta de min. 3 ani ca proiectant instalatii
- cunostinte de operare PC (Ms Office, AUTOCAD)
- cunoasterea limbii engleze la nivel avansat
- dinamism, spirit de initiativa

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial avantajos
- posibilitati de promovare

Smart Training, firma de consultanta resurse umane din Cluj - Napoca, asista GEA GRASSO, importanta companie din domeniul refrigerarii industriale, in selectia pentru postul de: INGINER PROIECTANT