Inginer productie Cluj, Campia Turzii (IKBV)

EUROJOBS Romania SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- asigura si optimizeaza desfasurarea proceselor tehnologice;
- implementeaza tehnologiile in fabrica de productie si umareste intregul proces;
- elaboreaza studiile de capabilitate si prelucreaza FMEA;
- instruieste personalul din subordine in ceea ce priveste respectarea procesului tehnologic;
- urmareste calitatea produselor;
- se asigura specializare in Germania.

CERINTE

- absolvent facultate tehnica (TCM, Electrotehnica, UTS, SIM etc.);
- cunostinte avansate de MS-Office;
- limba germana sau engleza - nivel avansat;
- experienta de minim 3 ani in domeniul industriei constructoare de masini (fabrica productie);
- domiciliul stabil in zona Cluj, Campia Turzii.

Companie renumita din Austria, lider international in domeniul serviciilor de consultanta in resurse umane, angajeaza pentru clientul sau, firma ce activeaza in domeniul industriei de automotive, 3 Process Engineers.

www. eurojobs4you.com
www.eurojobs.at

Va rugam sa ne transmiteti CV-ul dvs. la urmatoarele coordonate:
e-mail: brasov@eurojobs.at
fax: 0368/ 452 148.