INGINER OFERTARE

ALTRES

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru, companie cu experienta in comercializarea de materiale industriale si civile, doresc sa lucreze alaturi de o persoana care va avea urmatoarele responsabiltati:

- Intocmirea de oferte ca raspuns la cererile clientilor;
- Urmarirea ofertelor realizate;
- Cautarea de licitatii pentru care se pot intocmi oferte;
- Intocmirea ofertelor si a documentatiei necesare pentru participarea la licitatii;
- Alte responsabilitati administrative (intocmirea de materiale scrise, etc.);
- Mentinerea relatiei cu clientii;
- Oferirea de informatii tehnice si logistice clientilor la solicitarea acestora;
- Largirea portofoliului de clienti prin identificarea de societati interesate de oferta;

CERINTE

- Absolvent(a) de facultate cu profil tehnic;
- Cunostinte de limba engleza (germana - avantaj);
- Experienta in utilizarea Microsoft Office, Internet;
- Eficient, orientat catre rezultat, deschis, constiincios;
- Abiltati de comunicare dezvoltate.

BENEFICII OFERITE

Pachetul salarial cuprinde:
- salariu fix;
- bonuri de masa;
- telefon mobil;
- posibiltatea de a avansa in cadrul companiei.

Ar fi usor de crezut ca ALTRES este o firma ce ofera servicii integrate de resurse umane. Si atat! Dupa ce ne veti fi clienti sau candidati, veti intelege filosofia muncii noastre.Ar fi usor doar de spus ca pentru noi este foarte importanta satisfactia si chiar fericirea oamenilor. Fie ca ne sunt clienti, candidati, furnizori, colaboratori. In estenta, a face consultanta in resurse umane, trebuie sa iei serios in discutie starea/psihicul/dispozitia OMULUI.Ar fi usor de afisat valorile ALTRES si mult mai usor de explicat. Insa, toate duc la acelasi lucru: implinire & satisfactie personala. Pentru ca acestea sunt cele mai importante instrumente de masurare a fericirii.In ALTRES, totul este usor! In cel mai rau caz, mai usor... Si asta pentru ca avem scopul de a da fiecaruia exact ce-l face fericit!.