Inginer Ofertare

SMART TRAINING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- intocmirea comenzilor catre furnizori
- realizarea de oferte pe bazate pe necesitatea clientilor
- consilierea clientilor in alegerea celor mai potrivite sisteme
- asigurarea suportului tehnic si logistic personalului din vanzari
- urmarirea contractelor in derulare

CERINTE

- studii superioare tehnice (specializarea instalatii/ termotehnica constituie avantaj)
- experienta in vanzari en gros de produse tehnice
- cunostinte de frigotehnie
- excelente cunostinte de operare PC
- limba engleza , germana si/sau maghiara
- buna organizare, responsabilitate, initiativa, seriozitate, loialitate
- persoana ambitioasa si orientata spre client

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivant
- posibilitati de promovare

Smart Training, firma de consultanta in domeniul resurselor umane, asista companie specializata in comertul cu produse si piese pentru tehnica frigorifica, in selectia pentru postul de: Inginer Ofertare