Inginer Mecanic Proiectant

Ideco Hungary

Job expirat

RESPONSABILITATI

Proiectare asistata de calculator utilizand platforma Autodesk,
Realizarea desenelor in conformitate cu specificatile si cerintele prevazute in specificatiile tehnice,
Studierea atenta a schitelor si a desenelor concepute,
Oferirea de solutii multiple pentru fiecare proiect si alegerea cea mai potrivita dintre acestea.

CERINTE

-studii superioare tehnice (Tehnologia Constructiilor de Masini, Masini Unelte);
- experienta in proiectare/desenare mecanica cu AutoCAD de minim 2 ani;
- cunostinte temeinice in domeniul tehnic, respectiv proiectare mecanica pentru diverse utilaje de ridicat si manipulat(reclaimer, stecker, benzi transportoare), utilaje metalurgice.
- cunostinte bune de limba engleza/franceza si italiana;
- cunostinte MsOffice;
- atitudine orientata spre performanta;
- buna capacitate de interrelationare.
- interesat spre propria perfectionare si imbunatatire a cunostintelor tehnice

BENEFICII OFERITE

- oportunitati de dezvoltare profesionala;
- pachet salarial ce recompenseaza performanta;
- posibilitatea de a lucra ca delegat la sediul clientului.

Grupul Ideco este o societate de inginerie (proiectare, executie cu colaboratori exerni) in domeniul industrial, care în decursul anilor a obtinut numeroase experiente in sectoare industriale, respectiv: mecanic, siderurgic, industria chimica si protectia mediului, fara a neglija, cele doua sectoare prin intermediul carora IDECO Hungary isi desfasoara activitatea principala: material handling (manipulare si transport materiale) si siderurgic.

Pe langa aceasta, Grupul Ideco este unic distribuitor si importator a numeroase produse industriale legate de componentistica pentru utilaje de transport - manipulare si utilaje din siderurgie: Tecnorulli, Galvi, Everblue, Toray