INGINER MECANIC - DOMENIUL AUTO

SMART TRAINING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- coordoneaza echipa de service (mecanici auto, electricieni auto, maistrii)
- asista echipa de service in solutionarea rapida si corespunzatoare a problemelor de ordin tehnic
- se asigura de calitatea reparatiilor
- sustine consilierul de service, maistrii si mecanicii auto in solutionarea problemelor
- coordoneaza discutiile cu clientii

CERINTE

- studii superioare tehnice
- experienta profesionala anterioara in domeniul auto (constituie un avantaj)
- cunoasterea limbii engleze sau germane (nivel avansat)
- cunostinte solide in domeniul auto
- capacitate superioara de invatare, vedere de ansamblu, spirit de echipa
- cultura generala solida
- permis de conducere categoria B

BENEFICII OFERITE

- mediu de lucru profesionist
- posibilitati de dezvoltare personala

SMART TRAINING asista importanta companie de pe piata Clujului, din domeniul auto in selectia pentru postul de INGINER MECANIC - DOMENIUL AUTO