Inginer Junior / Asistent Tehnic

Grup Terra

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Asistenta permanenta a departamentului de vanzari, a celui tehnic, de executie, precum si a celui de achizitii;
- Intocmirea documentatiilor necesare obtinerii de avize si autorizatii de constructie, certificate de urbanism, precum si depunerea si ridicarea acestora;
- Mentinerea legaturii cu arhitectii.

CERINTE

- Student in an terminal sau tanar absolvent al unei facultati cu profil tehnic;
- Permis de conducere (categoria B);
- Abilitati de gestionare a unor sarcini multiple;
- Persoana energica, proactiva si buna organizatoare;
- Foarte bune abilitati de comunicare si de lucru in echipa;
- Foarte buna capacitate de a se acomoda intr-un mediu de lucru dinamic si adeseori stresant;
- Cunostinte operare PC;
- Limba engleza (avansat).

BENEFICII OFERITE

- Salariu motivant, plus bonusuri in functie de performante;
- Mediu de lucru placut, intr-o companie in continua ascensiune;
- Reale posibilitati de promovare.

Suntem Grup Terra (www.grupterra.com), o companie de constructii si dezvoltari imobiliare din Cluj-Napoca. Suntem cat se poate de entuziasti de proiectele noastre curente, precum si de cele pe care le avem in vedere pentru viitor. Clujul si zonele limitrofe sunt in continua dezvoltare, iar un bun aport la propasirea sa il aducem si noi, Grup Terra.