INGINER INSTALATII MECANICE- Divizia Instalatii si Constructii

S.C. UTI INTERNATIONAL ITALIA FILIALA BUCURESTI S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Raspunde de executarea la timp si de calitatea lucrarilor mecanice incredintate;
- Urmareste activitatea de executie din santier conform proiectului de realizat;
- Intocmeste necesarul de materiale pentru aprovizionat
- Raspunde de coordonarea activitatii echipei de lucru.

CERINTE

- Absolvent al Facultatii de Instalatii, Automatizari, Electronica, Constructii;
- Experienta de minim 2 ani in proiecte continand instalatii mecanice;
- Cunostinte avansate de operare PC- MS Office;
- Foarte bune abilitati de comunicare si relationare.

BENEFICII OFERITE

- Salariu motivant
- Plan de incentivare corespunzator performantelor personale si ale organizatiei
- Mediu de lucru placut
- Oportunitati de promovare si un plan de cariera personalizat
- Programe de evaluare si dezvoltare a abilitatilor profesionale
- Oportunitatea contributiei in proiecte de dimensiuni impresionante
- Tratament corect si sanse egale.

Divizia Instalatii si Constructii asigura grupului UTI o pozitie de lider pe piata in domeniul instalatiilor electrice de medie si joasa tensiune, instalatiilor de curenti slabi, avand o pozitie dominanta in domeniul sistemelor de climatizare, al instalatiilor mecanice si al sigurantei la foc.

Misiunea:
Prin identificarea nevoilor clientilor Divizia Instalatii si Constructii ofera echipamente si servicii, precum si solutii la cheie, eficiente si la un inalt nivel tehnic si calitativ, pentru proiecte de amploare in domeniul constructiilor civile si industriale.