Inginer in industria alimentara/ Chimist

SC Prodvinalco SA Cluj-Napoca

Job expirat

RESPONSABILITATI

- efectuare determinari volumetrice (titrimetrie);
- efectuare determinari electrochimice (pH);
- efectuare determinari gravimetrice (determinarea concentratiei alcoolice);
- efectuare determinari spectrofotometrice;
- efectuare determinari gaz-cromatografice.

CERINTE

- studii universitare;
- experienta minim 2 ani in domeniul industriei alimentare, preferabil pe pozitie similara;
- capacitate de rezolvare a problemelor, spirit de echipa, spirit de initiativa, receptivitate pentru nou, flexibilitate pentru program prelungit;
- cunostiinte operare Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook).

PRODVINALCO Cluj este unul dintre liderii nationali in industria bauturilor alcoolice. Cultura Prodvinalco se bazeaza pe respectul pentru traditie, incurajarea si rasplatirea performantelor. Datorita unor schimbari organizationale, noi oportunitati sunt disponibile pentru profesionistii ambitiosi si talentati