Inginer Constructii Civile pentru Cluj

Evolution HCC

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ai expertiza in constructii civile, in organizarea si conducerea santierelor de constructii urmarind respectarea normelor tehnice si tehnologiilor de executie ?

-Verifica planurile de executie si propune modificari in cazul identificarii oricarei erori;
-Asigura indeplinirea normelor si mentinerea activitatii in graficul de lucru;
-Posibilitatea de a avea personal in subordine si verificarea, instruirea acestora in privinta calitatii lucrarilor, manipularea si depozitarea materialelor;

CERINTE

-Experienta de aproximativ 5 ani in activitate de santier;
-Licentiat in domeniul constructiilor civile;
-Atitudine profesionala;
-Capacitate de conducere si organizare in contexte care cer asta;
-Capacitate de prioritizare si management al task-urilor;
-Orientare spre invatare si asimilare a competentelor tehnice;

Evolution HCC este soluţia ideală pentru orice probleme legate de personal. Vă punem la dispoziție cele mai inovative servicii în organizarea de training-uri și teambulding-uri. De asemenea oferim servicii de recrutare și selecție de personal, coaching, evaluare personal, consultanță în toate orașele din țară, prin birourile regionale din Cluj-Napoca, Timișoara, Sibiu, Iasi dar funcționam și ca un Department HR extern pentru clienții nostri din toate domeniile.