Inginer electro

S.C. Secpral Pro Instalatii S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- cu preponderenta implementarea energiilor alternative (energia solara)atat parte practica, cat si teoretica;
- puneri in functiune, service sisteme fotovoltaice, grupuri de pompare, echipamente termice;
- asistenta tehnica de specialitate;
- 70% munca de birou; 30% vizite pe teren;

CERINTE

- studii superioare tehnice de specialitate ( electro, electrotehnic, energetic );
- experienta relevanta in domeniu(3 ani);
- foarte bune abilitati de organizare si coordonare a activitatii, de predare a cunostiintelor, bun orator;
- persoana energica, proactiva, orientata spre rezultat;
- cunostinte de utilizare PC;
- cunoasterea lb. enegleze la nivel avansat;
- responsabil, eficient, ordonat, amabil, confident, cazier curat;
- promptitudine in executarea sarcinilor ce ii revin;
- disponibilitate la program prelungit, flexibilitate
- permis de conducere categoria B;

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivant;
- training in domeniu;
- mediu de lucru profesionist;
- tichete de masa;
- contract de munca pe minim 3 ani

Importator si distribuitor de materiale si echipamente pentru instalatii sanitare-termice, tehnologii alternative.
Locatie: Cluj-Napoca