Inginer electric pentru Campia Turzii (IEKBV)

EUROJOBS Romania SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- organizeaza si coordoneaza activitatea electricienilor;
- asigura si mentine stocul de piese de schimb necesare.

CERINTE

- absolvent studii superioare, profil: electrotehnic, electromecanic, automatizari;
- foarte bune cunostinte de electricitate, electronica si automatizari;
- operator MS Office;
- limba engleza sau germana nivel avansat;
- minim 3 ani experienta in coordonarea echipelor de electricieni, mecanici in vederea punerii in functiune, intretinerii si repararii echipamentelor industriale.

Companie renumita din Austria, lider international in domeniul serviciilor de consultanta in resurse umane, cauta pentru clientul sau, 5 Ingineri electrici.

www. eurojobs4you.com
www.eurojobs.at

Va rugam sa ne transmiteti CV-ul dvs. la urmatoarele coordonate:
e-mail: brasov@eurojobs.at
fax: 0368/ 452 148
sau direct la sediul nostru:
Str. M. Kogalniceanu nr.23, bl C7 parter, Brasov.