INGINER DE VANZARI (utilaje alimentare)

SMART TRAINING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- gestionare relatiei cu partenerul strain al firmei;
- administrarea portofoliului de clienti existenti;
- prospectarea si identificarea de noi clienti;
- prezentare, promovare si vanzarea produselor in conformitate cu standardele si politicile comerciale ale companiei;
- monitorizarea derularii si finalizarii proiectelor firmei.

CERINTE

- minim 3 ani experienta in domeniul vanzarilor tehnice / industriale;
- studii superioare, specializare profil tehnic;
- cunostinte avansate de limba engleza;
- permis de conducere categoria B;
- operare MS Office (Excel, Word), Autocad;
- disponibilitate pentru deplasari;
- excelente abilitati de comunicare;
- personalitate energica cu spirit practic si incredere in sine.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv;
- logistica aferenta postului;
- mediu de lucru placut.

SMART TRAINING este o firma de consultanta in resurse umane din CLUJ NAPOCA care are ca principale servicii: recrutarea si selectia personalului, evaluarea performantelor profesionale, evaluarea psihologica si training.
Vizitati site-ul www.smart-training.ro