INGINER DE SISTEM

SC ARMATURA SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- monitorizeaza functionarea retelei de calculatoare si acorda asistenta tehnica utilizatorilor cand este cazul;
- colaboreaza cu firmele furnizoare de hard si soft;
- ofera solutii tehnice la achizitii de hard si soft;
- participa alaturi de programatori la elaborarea de solutii hard si soft conform solicitarilor primite de la utilizatori.

CERINTE

- Studii superioare de profil - finalizate cu diploma de licenta;
- Cunostinte privind:
o Administrare retea NOVELL
o Administrare retea WINDOWS 2003
- Cunostinte minime sistem de operare LINUX;
- Cunostinte programare baze de date FOX PRO;
- Atentie concentrata si distributiva;
- Promptitudine si eficienta in rezolvarea problemelor;
- Capacitate de a-si organiza si gestiona in mod eficient activitatea.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv;
- Posibilitatea dezvoltarii pe plan profesional.

Situata in topul producatorilor si distribuitorilor de armaturi pentru instalatii sanitare, instalatii termice si de alimentare cu apa si gaz din Romania, S.C. ARMATURA S.A. are ca actionar principal compania HERZ-ARMATUREN Austria.
Filozofia companiei este bazata pe respectarea demnitatii angajatilor, sarcini si responsabilitati clare, recunoasterea si recompensarea performantelor, dezvoltarea competentelor si continua imbunatatire a calitatii serviciilor.