INGINER CURENTI SLABI - Cluj

Standard Business- membru RTC Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Implementarea relelor de voce/date la sediul clientului conform planului si devizului;

CERINTE

- absolvent facultate sau colegiu cu profil electrotehnic;
- experienta minima in domeniu;
- cunostinte minime de Visio, Autocad, Project Manager;
- cunostinte solide de cablare structurata;
- disponibilitate la deplasari in Cluj si in imprejurimi;
- permis de conducere auto categoria B.

BENEFICII OFERITE

Disponibilitate de lucru in echipa cu program flexibil in functie de profilul clientilor companiei
Disponibilitate la deplasari in tara
Pachet salarial motivant direct proportional cu randamentul dovedit
Oportunitatea de a face parte dintr-o echipa cu vasta experinta in domeniul instalatiilor de curenti slabi
Oportunitatea de beneficia de cursuri in domeniul curentilor slabi asigurat de inginerii

Stadard Business asigura servicii pentru aparatura de birou: copiatoare, faxuri, imprimante, centrale telefonice, etc. Standard Business dispune de laboratoare proprii pentru reparatii, dispecerat, depozit, stocuri de piese de schimb si masini echipate cu kit service complet. Puncte de lucru sunt deschise in cele mai importantele orase ale tarii.

Persoanele interesate isi pot depune candidatura, mentionand pozitia pentru care aplica,
si pe fax la 0269/220.083 sau pe email la stefana.labusca@hrconsultanta.ro.