Inginer Constructor (junior) / Asistent Sef Santier

Grup Terra

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam student in an terminal sau tanar absolvent, in vederea formarii ca sef de santier (project manager)

Asista seful de santier in toate activitatile desfasurate de acesta.

In perspectiva, candidatul ideal pentru aceasta pozitie ar urma sa devina el insusi sef de santier (project manager), in cadrul unuia din proiectele noastre de dezvoltare viitoare, avand atributiuni precum:

- supraveghearea activitatii subantreprenorilor;
- studierea planurile de construc¿ie si urmarirea punerii lor in practica;
- coordonarea activitatii echipelor proprii;
- monitorizarea executiei din punctul de vedere al cantitatilor, conformitatii cu proiectul, calitatii si respectarii termenelor;
- managementul santierului din punctul de vedere al executiei lucr¿rilor.

CERINTE

- Student in an terminal sau tanar absolvent al unei facultati de profil;
- Persoana joviala, deschisa, comunicativa si cu dorinta de a se face utila;
- Persoana cu initiativa si spirit organizatoric;
- Persoana energica si pozitiva;
- Persoana capabila sa lucreze in conditii de stres si sa gestioneze concomitent mai multe prioritati;
- Engleza (nivel avansat);
- Cunostinte MS Office, internet, email;
- Permis de conducere (categoria B);
- Experienta in domeniul finisajelor si/sau simt estetic constituie un plus.

BENEFICII OFERITE

- Salariu competitiv, plus bonusuri in functie de performante;
- Mediu de lucru placut, intr-o companie in continua dezvoltare;
- Reale posibilitati de promovare.

Suntem Grup Terra (www.grupterra.com), o companie de constructii si dezvoltari imobiliare din Cluj-Napoca. Suntem cat se poate de entuziasti de proiectele noastre curente, precum si de cele pe care le avem in vedere pentru viitor. Clujul si zonele limitrofe sunt in continua dezvoltare, iar un bun aport la propasirea sa il aducem si noi, Grup Terra.