INGINER CONSTRUCTOR la Citadela Residence Cluj

CITADELA MANAGEMENT

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Studii superioare in domeniul tehnic (specializarea constructii - CCIA - constituie avantaj);
• Experienta relevanta in executie lucrari de finisaje si structura/instalatii de blocuri si case - minimum 3-5 ani;
• Persoana organizata, ordonata si cu initiativa, cu bune capacitati decizionale si de planificare;
• Obiectivitate in aprecierea si analiza situatiilor intalnite;
• Bune capacitati de negociere si de lucru in echipa;
• Disponibilitate la program prelungit;
• Bune cunostinte operare PC: MS Office, MS Project, Autocad;
• Carnet de conducere categoria B.

CERINTE

• Supravegheaza activitatea subcontractantilor pentru lucrari de finisaje, de instalatii si de structura;
• Monitorizeaza executia, din punct de vedere al calitatii, al cantitatilor, al conformitatii cu proiectul si al respectarii termenelor;
• Studiaza planurile si urmareste punerea lor în practica;
• Participa la/organizeaza procesul de receptii lucrari;
• Intocmeste necesarul de materiale si de personal;
• Intocmeste si prezinta diverse situatii solicitate de catre conducerea societatii;
• Se preocupa de propria dezvoltare profesionala in vederea evolutiei in cariera.

BENEFICII OFERITE

• Mediu organizational favorabil dezvoltarii profesionale si personale, cu posibilitati reale de avansare in cariera.
• Se acorda un pachet salarial motivant, in acord cu performanta profesionala, cu evolutia si competenta acumulata.

Citadela Management face parte din grupul de firme romanesti ALBER HOLDING, o societate de management si consultanta manageriala in domeniul dezvoltarii de proiecte imobiliare in nord-vestul si centrul Romaniei.

Citadela Residence este un primul proiect imobiliar initiat de divizia clujeana a ALBER HOLDING, care aduce o abordare inedita a locuintelor urbane din acest oras. Desi ansamblul de blocuri pe care le presupune este inconjurat de padure, liniste si aer curat, este in acelasi timp situat in oras, aproape de toate punctele de interes general. Orice client care alege sa inceapa o noua viata intr-unul din apartamentele noastre, se va putea bucura de siguranta si confortul oferit de conceptul acestui proiect: amplasarea in imediata apropiere a padurii Faget, vederea panoramica asupra Clujului, paza umana si video, parcarile subterane, ascensoarele moderne, locul de joaca pentru copii, zonele de relaxare si pista de alergare.

Cautam sa avem in echipa noastra oameni profesionisti, cu potential, preocupati de propria dezvoltare profesionala. Dorim sa ne putem baza unii pe altii, sprijinindu-ne pe abilitatile colegilor, aducand fiecare un plus personal activitatii de zi cu zi, astfel incat sa finalizam cu succes acest proiect inedit. Daca si tu te ghidezi dupa aceste principii in cariera, asteptam sa ne contactezi sau sa aplici la acest anunt.

Detalii despre grup si proiecte gasiti accesand: alberholding.ro - citadela-cluj.ro