INGINER CONSTRUCŢII - Departament ofertare

KESZ SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

¿ Planificarea activităţii de ofertare, întocmirea la termene a unor oferte competitive
¿ Urmărirea continuă a noilor proiecte, licitaţii, tendere, răspundere rapidă la noile posibilităţi şi solicitări
¿ Colaborarea continuă cu departamentul de execuţie, mai ales la recepţia lucrărilor şi la analiza proiectelor
¿ Pregătirea contractelor, corelarea conţinutului tehnic, condiţiilor contractuale şi cerinţelor beneficiarului
¿ Participarea la negocieri
¿ Analizarea ofertelor subantreprenorilor şi furnizorilor

CERINTE

¿ Studii superioare în domeniu (inginer construcţii)
¿ Cunoaşterea limbii române sau maghiare, respectiv a limbii engleze şi/sau germane la nivel mediu
¿ Cu experienţă în domeniu min. 2 ani

BENEFICII OFERITE

¿ Condiţii de lucru în mediu dinamic şi într-o echipă tânără
¿ Venituri competitive şi pachet salarial atractiv
¿ Posibilităţi de dezvoltare continuă din punct de vedere profesional

S.C. KESZ S.R.L. din Cluj-Napoca face parte din KESZ GROUP, una din cele mai mari societăţi comerciale prezentă pe piaţa construcţiilor şi a materialelor de construcţii din Europa Centrală şi de Est, cu sediul central în Ungaria. S.C. KESZ S.R.L. este o societate comercială de construcţii şi de tehnica construcţiilor, oferind toată gama de servicii Clienţilor săi de la consultanţă şi proiectare până la execuţie, de la demolări până la finisaje, fiind axată pe antrepriză generală în domeniul construcţiilor.