INGINER / COMP. SCADA - SISTEME DE TELECONDUCERE

EnergoBit SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

 Ofertare si contractare sisteme de teleconducere
 Activitati de marketing si consultanta tehnica
 Parametrizare si programare sisteme de teleconducere la beneficiar
 Deplasari pentru punere in functiune
 Intocmire documentatii pentru licitatii
 Traducere documentatii tehnice
 Centralizare si introducere date in programe specifice
 Relatii de colaborare cu clientii si furnizorii firmei

CERINTE

 Studii superioare : Electrotehnica, Electronica, Automatizari
 Experienta nu este necesara
 Limba engleza ¿ nivel mediu/avansat
 Operare PC: Office, AutoCad
 Permis de conducere categoria B
Aptitudini necesare
 Dinamism, abilitati de negociere si comunicare
 Flexibilitate, empatie
 Rezistenta la stres, spirit de echipa
 Disponibilitate la deplasari

BENEFICII OFERITE

 pachet salarial motivant
 posibilitatea de integrare intr-un mediu tanar, dinamic si competitiv

Grupul EnergoBit este constituit din firmele EnergoBit, EnergoBit Prod, Energolux, EnergoBit Schréder Lighting, Energom, EnergoEco, EnergoBit Tavrida, Enex si Semco Proiect avand sediul central in Cluj-Napoca si sucursale in Bucuresti, Bacau, Brasov si Constanta, precum si o fabrica de posturi de transformare in anvelopa de beton la Jibou(Salaj). In 1990 a luat fiinta firma EnergoBit, nucleul actualului grup, avand ca obiect de activitate serviciile in domeniul energetic. Numele, care provine din alaturarea \\\"energetica\\\" si \\\"bit\\\" - unitatea informatica, a urmarit si a reusit sa fie reprezentativ pentru ceea ce este astazi grupul EnergoBit - o structura competitiva, moderna, promotoare a celor mai noi tehnologii si inovatii legate de energetica si aplicatiile ei cele mai diverse. Calitatea produselor si serviciilor precum si satisfacerea cerintelor clientilor constituie o prioritate pentru toti angajatii grupului de firme.Sistemele de Management al Calitatii implementate in cadrul EnergoBit, EnergoBit Prod si EnergoBit Schréder Lighting sunt certificate in conformitate cu standardul international ISO 9001:2001