Inginer automatizare/Field engineer

Hoval SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- inginer instalatii, masini termice sau automatizari (de preferinta)
- suport tehnic teoretic pentru partenerii firmei (arhitecti, proiectanti, firme de instalatii)
-asistenta la montaj & service echipamente

CERINTE

- experienta minim 5 ani
- carnet de conducere categoria B
- domiciliul in zona de vest a tarii
- limba engleza nivel mediu/avansat; limba germana constituie un avantaj
- disponibilitate pentru deplasari frecvente
- capacitate de lucru in echipa; spirit de initiativa si organizatoric; rezistenta la stres

BENEFICII OFERITE

- salariu de baza avantajos
- bonusuri in functie de realizari
- autoturism & echipament IT
- scolarizari
- contract de munca full-time

Hoval S.R.L este reprezentanta grupului de firme Hoval, producator de echipamente de incalzire si ventilatie, avand ca obiect principal activitate comertul cu echipamente de incalzire si ventilatie, suport tehnic si service pentru echipamentele distribuite.