HR Sales Executive

ALTRES

Job expirat

RESPONSABILITATI

Suntem in cautarea unui Executive Sales intr-o companie de Resurse Umane ale care sustine valori precum deschidere, profesionalism, implicare. Suntem intr-un process de dezvoltare continuu, asadar, muca alaturi de noi va fi o motivatie in plus in cariera!
Ce vei face?
- Vei prospecta piata, vei dezvolta baza de date a companiei;
- Vei gasi noi clienti pentru serviciile oferite de companie;
- Vei stabili intalniri cu potentiali clienti;
- Vei incheia contracte, parteneriate;
- Vei reprezenta imaginea companiei;
- Vei promova serviciile companiei;
- Vei propune si analiza propunerile de afaceri

CERINTE

Cum ne dorim sa fie candidatul potrivit?
- Sa aiba minim 8-12 luni experienta in vanzari de servicii;
- O persoana prezentabila, cu spirit oratoric, care sa fie motivat de interactiunea cu oamenii;
- Sa aiba foarte bune abilitati de negociere si prezentare;
- Calm, hotarat, calculat, independent;
- Cinstit, corect, loial;
- Proactiv, sa ii placa munca in echipa si totusi independent;
- O persoana orientata spre succes si rezultate.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant.

Ar fi usor de crezut ca ALTRES este o firma ce ofera servicii integrate de resurse umane. Si atat! Dupa ce ne veti fi clienti sau candidati, veti intelege filosofia muncii noastre.Ar fi usor doar de spus ca pentru noi este foarte importanta satisfactia si chiar fericirea oamenilor. Fie ca ne sunt clienti, candidati, furnizori, colaboratori. In estenta, a face consultanta in resurse umane, trebuie sa iei serios in discutie starea/psihicul/dispozitia OMULUI.Ar fi usor de afisat valorile ALTRES si mult mai usor de explicat. Insa, toate duc la acelasi lucru: implinire & satisfactie personala. Pentru ca acestea sunt cele mai importante instrumente de masurare a fericirii.In ALTRES, totul este usor! In cel mai rau caz, mai usor... Si asta pentru ca avem scopul de a da fiecaruia exact ce-l face fericit!.