HR Admin

SC PICOIL INFO CONSULT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

PicOil Info Consult angajează pentru unul dintre clienții săi, o companie din industria alimentară, o persoană care să ocupe postul de HR Admin
Postul este disponibil în Sânnicoara

Responsabilități
- Întocmirea contractelor de muncă;
- Realizarea documentației necesare modificării contractelor de muncă;
- Păstrarea evidenței situației personalului din companie;
- Întocmirea statelor de plată, verificarea pontajelor, evidența absențelor, etc.;
- Întocmirea și actualizarea fișelor de post;
- Recrutare și selecție;
- Oferirea de suport colegilor din alte departamente (ex. realizarea inventarului, verificarea recepțiilor de marfă, etc.);

CERINTE

Cerințe
- Studii superioare finalizate (preferabil în domeniul Economic sau Resurse Umane);
- Experiență în domeniu de aproximativ 2 ani;
- Cunoștințe solide de legislația muncii;
- Cunoștințe foarte bune de operare PC;

BENEFICII OFERITE

Persoanele interesate pot trimite CV-ul la adresa de e-mail: recrutare@pic-oil.ro, cu titlul subiectului ”HR Admin”.

Din 1996, PicOil Info Consult ofera consultanță în managementul resurselor umane. Printre domeniile de expertiză se numără: recrutare și selecție, programe de training și teambuilding sau sisteme de evaluare.
Dintre realizările de până acum se pot menționa cele peste 220 de traininguri personalizate cu peste 3500 de cursanți, 4 proiecte PHARE și 1 proiect POSDRU, scrise, câștigate și implementate cu succes sau cele peste 25 de teambuildinguri outdoor organizate.