Graphic Designer

Dot Design Studio

Job expirat

RESPONSABILITATI

Firma de web design din Cluj-Napoca angajeaza Graphic Designer cu experienta responsabil cu realizarea grafica (designul) siturilor web. Implementarea acestora (html,css) nu este inclusa in responsabilitatile postului.

Angajatul ideal va realiza minumul 2 site-uri (layouturi) / zi. Angajarea se face in urma selectarii CV-urilor, urmate de interviu si de 1 saptamana de proba (platita).

CERINTE

Photoshop, photoshop si din nou photoshop.

BENEFICII OFERITE

Bonuri de masa si premii in functie de realizari.

Dot Design Studio este o firma de aplicatii web si webdesign din Cluj-Napoca, infiintata in anul 2002.

Colaboram cu parteneri din Statele Unite, Franta, Germania si Marea Britanie.

Suntem specializati in site-uri de e-commerce, de servicii online, de prezentare si multe altele.

Oferim salariu atractiv, negociabil la fiecare 3 luni, carte de munca, program de lucru de 8 ore, concediu de odihna de 21 zile, bonusuri pentru realizarea targetului fixat, premii la finalizarea proiectelor importante, bonuri de masa, alte beneficii.