GESTIONAR SEF DEPOZIT

Aline Distribution Grup

Job expirat

RESPONSABILITATI

-gestionarea unui volum de marfa considerabil;
-receptia calitativa si cantitativa a marfii;
-inspectia, controlul si inventarierea lunara a marfii;
-verificarea periodica a stocurilor pe diverse produse.

CERINTE

-studii superioare;
-experienta in gestiune(preferabil domeniul IT sau farmaceutic);
-abilitati manageriale( capacitatea de a coordona o echipa, de a planifica activitatea, de a-si asuma responsabilitati si decizii);
-persoana organizata, ambitioasa;
-cunostiinte Excel, Word.

BENEFICII OFERITE

-salariu fix + bonuri de masa;
-mediu de lucru profesional.

Aline este o companie romaneasca cu capital privat care are ca si obiect de activitate distributia de componente IT si alte componente conexe. Compania are o experienta de peste 10 ani avand sediul in Bucuresti si 8 filiale in tara.
Ne-am creat un renume in piata prin promovarea tehnologiilor partenerilor nostri si prin crearea solutiilor inovatoare ce cuprind atat produsele cat si serviciile, oferind facilitati de creditare si promovand o paleta larga de produse si servicii.