GESTIONAR MATERII PRIME (Apahida)

SC ROTTAPRINT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Atribuţii:
• răspunde de evidenţa stocului de materii prime şi materiale;
• răspunde de depozitarea materiilor prime, a materialelor auxiliare in condiţii optime;
• operează bonurile de consum pentru materiile prime date in lucru;
• recepţionează materia primă;
• manipulează materiile prime cu stivuitor, transpalet.

CERINTE

• liceu
• cunoştinte de operare PC (Office – nivel mediu)
• experienţă minimă in muncă: 1 an
• minuţiozitate, atenţie la detalii
• seriozitate, corectitudine şi perseverenţă
• rezistenţă la stres şi efort prelungit

Constituie avantaj:
• experienţă in munca de gestiune

BENEFICII OFERITE

Se oferă:

• perspectiva unei cariere in cadrul unei firme de prestigiu
• un sistem de salarizare şi bonificaţii in acord cu activitatea depusă
• transport asigurat la locul de muncă din Apahida
• condiţii de muncă la standard comunitar european

Companie moderna orientata in principal spre productia de etichete autoadezive. Datorita pasiunii, profesionalismului si seriozitatii care ne caracterizeaza, am ajuns cea mai mare tipografie flexografica producatoare de etichete autoadezive din Romania.