Gestionar - magazioner

SC SERATEL 2004 SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Urmarirea si gestionarea intregii activitati a depozitului cu echipamente;
Receptia cantitativa si calitativa a marfurilor si orrganizarea pe gestiuni
Inregistrarea, manipularea, si depozitarea corespunzatoare a marfurilor;
Verificarea existentei documentelor necesare si informarea inexistentei acestora;
Organizarea depozitarii produselor dupa criterii care sa permita identificarea rapida si manipularea in siguranta a acestora;
Arhivarea si asigurarea circuitului documentelor intrare;
Inventarierea marfurilor, justificarea diferentelor de gestiune si asumarea acestora;
Pregatirea marfurilor pentru transportul ulterior.

CERINTE

Studii superioare, de preferinta in domeniul economic;
Experienta minim 2 ani intr-un post similar;
Cunostinte de contabilitate primara si legislatie specifica gestiunii;
Foarte bune abilitati de comunicare si relationare;
Competente in utilizarea pachetului MS Office;
Persoana organizata, muncitoare, amabila si punctuala;
Capacitate de a lucra in echipa;
Posesor carnet de conducere categoria B;
Spirit de observatie.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant;
- Mediu de lucru placut;
- Posibilitatea dezvoltarii profesionale, intr-un colectiv dedicat si dinamic.

DESCRIEREA FIRMEI

Fabrica de publicitate