GESTIONAR - limba maghiara

SMART TRAINING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- realizeaza receptia marfurilor;
- ?ntocmeste notele de receptii;
- intocmeste note de diferenta la facturi si returnarea lor;
- intocmeste necesarul de marfa ?i realizeaza comenzile;
- realizeaza inventarul;
- coordoneaza activitatea manipulatilor.

CERINTE

- studii medii sau superioare;
- experienta de 2-3 ani pe un post de gestionar;
- excelente cunostinte de limba maghiara (criteriu obligatoriu);
- dinamism, organizare ?i rezistenta la stres;
- seriozitate si onestitate;
- initiativa si implicare;

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivant
- posibilitati de dezvoltare a carierei
- prime, bonusuri
- mediu de munca profesionist

SMART TRAINING este o firma de consultanta in resurse umane din CLUJ-NAPOCA care are ca principale servicii: recrutarea si selectia personalului, evaluarea performantelor profesionale, evaluarea psihologica si training.

Clientul nostru este o societate rom?neasc? cu capital integral str?in, lider de piata in domeniul importului si comercializarii de produse recording media.