Gestionar depozit si Asistent Relatii Clienti

Diamond Impex Srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Participa la receptia/livrarea cantitativa a produselor.
- Verifica documentele de insotire a marfii la receptie.
- Realizeaza etichetarea corecta a tuturor produselor din depozit.
- Verifica integritatea stocului de produse ( Lipsuri in gestiune, ambalaje deteriorate etc.)
- Verifica existenta dispozitiei de livrare si a corectitudinii completarii acesteia.
- Pregateste marfa in vederea expedierii.
- Relationarea continua cu clientii, oferirea de devize, intocmirea facturii.

Oportunitati de avansare.

CERINTE

Reale abilităţi de comunicare şi relaţionare;
Abilităţi de vânzare.
Orientare spre client şi rezultate.
Capacitatea de a lucra individual;
Perseverenţă în atingerea obiectivelor;
Rezistenţă la stres şi capacitatea de a lucra cu termene limită, raportări;
Organizare, atenţie la detalii;
Cunoştinţe utilizare PC;- Obligatoriu
Cunoasterea limbii maghiare- Obligatoriu.

BENEFICII OFERITE

Salariu fix+bonus in functie de performante.

DESCRIEREA FIRMEI

Vanzari/import discuri diamantate.