Gestionar Depozit/Sofer Cluj Napoca

Creavita Food Company SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitatile job-ului:
• Receptia si manevrarea marfii;
• Organizarea spatiului in vederea depozitarii produselor pe categorii, si aranjarea ei pe rafturi;
• Verificarea cantitatii marfii la sosire, loturilor si data expirarii;
• Pregatirea marfii pentru livrarile la Clienti, si incarcarea marfii;
• Mentinerea curateniei in depozit;
• Realizarea inventarierii periodice a stocurilor de marfuri existente la depozit;
• In timpul liber efectueaza si livrarea marfii la Client.

CERINTE

Angajam o persoana:
• Persoana disciplinata, organizata si responsabila;
• Cunostinte PC (MS Word, MS Excel).

BENEFICII OFERITE

Oferim:
• salariu 2500 lei net;
• depozitul se afla pe str. Traian Vuia 206 (zona Aeroportului), Cluj Napoca;
• graficul de lucru, luni –vineri, 8:30-17:00.

Compania “Creavita Food Company” SRL – parte a unui grup internațional de Companii (Polonia, România, Republica Moldova).
Activam in domeniul alimentar, comercializam produse alimentare si ingrediente pentru producerea alimentelor.