GESTIONAR DEPOZIT

Plus GSM

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Receptie de marfa (fizic si scriptic). Inregistrarea intrarilor de marfa, verificarea calitatii si cantitatii de marfa receptionata.
- Codarea marfii in functie de tip, calitate. Asezarea marfii in depozit.
- Lucru cu soft de gestiune. Verificarea stocurilor depozitului si a magazinelor.
- Realizarea si expedierea pachetelor de marfa catre magazine, in functie de comenzile acestora. Verificarea comenzilor si a pachetelor.
- Cunosterea procedurilor de lucru ale Plus GSM, in special cele referitoare la departamentul Accesorii.
- Responsabilitati legate de gestiunea depozitului de accesorii, de operarea in softul de gestiune, inventare periodice, receptie de marfa.

CERINTE

- Experienta in gestiune de depozit.
- Experienta anterioara in lucru cu soft de gestiune.
- Cunostinte bune de operare PC.
- Responsabilitate, meticulozitate, rabdare, capacitate foarte buna de organizare.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv.
- Mediu de lucru modern si dinamic.
- Dezvoltare profesionala, prin acumulare de experienta intr- un domeniu de ultima ora.

Plus GSM este un important partener ORANGE, cu o retea de 45 de magazine in Transilvania si nu numai.
Dealer de telefonie mobila, Plus GSM s-a remarcat prin dezvoltarea rapida a retelei de deservire a clientilor, printr-o calitate a servirii clientilor ridicata, printr-un aspect deosebit al magazinelor si calitate deosebita a marfii.