GESTIONAR DEPOZIT

AX PERPETUUM SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Gestionarea si conservarea produselor societatii;
-Receptia cantitativa si calitativa a produselor;
-Intocmirea tuturor documentelor financiar contabile aferente activitatii;
-Coordonarea personalului din subordine.

CERINTE

-Studii medii/superioare;
-Experineta intr-un post similar minimum 1 an;
-Cunostinta de contabilitate de gestiun;
-Cunostinte operare PC.

BENEFICII OFERITE

Se ofera salarizare motivanta + tichete de masa precum si posibilitati de dezvoltare si promovare in cadrul echipei.

AX PERPETUUM IMPEX SRL, este o companie nationala cu capital privat românesc, cu peste 10 ani de activitate, specializata in distributie, avand un portofoliu diversificat si cuprinzator în domeniul amenajarilor interioare:

1. Pardoseli: mocheta, covoare, pardoseala PVC, parchet stratificat, gazon artficial, podele suprainaltate, presuri, sape si amorse, presuri profesionale;
2. Usi: interior, exterior, tehnice, tocuri de usa;
3. Profiline: plinte si profile-pentru gresie si faianta, trepte, trecere, parchet, acoperitori din fibra de sticla, tavane false;
4. Textile: perdele, draperii, tapiterii, pasmanterie, sisteme de prindere, colectii de baie si bucatarie(covoare, prosoape, draperii, etc);
5. Ambalaje: borcane, capace si adezivi;
6. Mobilier: pentru locuinta, birouri, mobilier scolar, jaluzele si storuri, scaune si cuiere;
7. Prestari servicii: servicii de montaj mocheta si pardoseala PVC, etc.
Informatii suplimentare se gasesc pe site-ul companiei: www.perpetuum.ro