FRIGOTEHNIST

S.C. Midal Interfrig Cluj S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

-executa lucrarile de montaj ,service si intretinere a instalatiilor si echipamentelor frigorifice conform planului si programarii realizate de catre seful ierarhic;
-verifica calitatea lucrarilor executate inainte de predarea acestora ,astfel incat sa corespunda instructiunilor de montaj si intretinere;
-raspunde de calitatea lucrarilor de service si montaj executate ,atat din punct de vedere functional cat si estetic;
-completeaza fisa de lucru aferenta fiecarei lucrari;

CERINTE

-studii: medii (de specialitate-in domeniul frigului artificial);
-experienta minim 1 an;
-spirit de echipa, tact, rezistenta la stres;
-capacitate de organizare eficienta a timpului de lucru;
-permis conducere cat B.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv.

Grupul de firme MIDAL activeaza pe piata interna din anul 1994 avand ca obiect principal de activitate comercializarea echipamentelor frigorifice. MIDAL reprezinta deja un nume de referinta in tehnica frigului, calitatea produselor si serviciilor noastre fiind bine cunoscute pe piata interna si externa.