FIOKVEZETŐ

AXA Services

Job expirat

RESPONSABILITATI

Az AXA Bank Temesvar, Kolozsvar, Szatmar es Nagyszeben varosokba FIOKVEZETŐ munkatarsat keres.

Feladatok:
- a bankfiok szakmai tevekenysegenek iranyitasa,
- munkatarsak kepzese, motivalasa,
- partnerkapcsolatok menedzselese,
- reszvetel hitelugyintez?i tevekenysegben

Fenykepes oneletrajzodat es motivacios leveledet a hivatkozasi szam (FV-Nagyvarad, FV-Temesvar, FV-Kolozsvar) megjelolesevel a zsvashegyi@elsolakashitel.hu e-mail cimre varjuk.

Tovabbi poziciok megtekintesehez latogass el honlapunkra: www.elsolakashitel.hu

CERINTE

- 3-4 eves csoportvezetoi gyakorlat,
- ugyfelszolgalati, banki vagy egyeb penzugyi szolgaltatasok
- ertekesiteseben szerzett tapasztalat,
- felsofoku vegzettseg,
- roman es magyar / roman es angol nyelvtudas,
- ugyfelorientalt es ertekesitesi szemlelet,
- MS Office felhasznaloi ismeretek.

Lakashitelezesi teruleten szerzett tapasztalat, valamint gazdasagi vegzettseg elonyt jelent.

BENEFICII OFERITE

Mindehhez:
- korszeru uzleti filozofiat,
- kivalo kepzeseket,
- versenykepes jovedelmet,
- folyamatos szakmai fejlodest biztositunk.

DESCRIEREA FIRMEI

Banca - credite ipotecare